ČálliidLágádusa birra CL-Sámi academica GirjjálašvuođaguovddᚠOktavuohta
  Gálvoseahkka lea guorus
 

Vellykket bibliotekturné med romanen Elvesang
 

BOKLANSERING - Industrieventyr fra virkeligheten
 

MIN EANA 2 ilbman
 

Oktavuođa dieđut

ČálliidLágádus AS
Fitnodatgeaidnu 13
Postboks 140
N-9730 Kárášjohka

Org.nr:
997 009 460 MVA

|      Fanasgieddi
|      N-9845 Deatnu
|
Telefovdna:

E-poasttat
- Hálddahus:
- Vuovdinossodat:
- Rehketdoallu/Faktura:


 +47 78 46 83 30


 poasta@lagadus.org
Jovnna Guttorm Solbakk
Lágádushoavda
E-poasta: jgs@lagadus.org
Mob: +47 952 74 156



 Svein Nordsletta
Doaimmahusjođiheaddji
E-poasta: svein@lagadus.org
Mob: +47 416 45751
Aage Solbakk
Lágádusdoaimmaheaddji ja čálli
E-poasta: aage@lagadus.org
Mob: +47 997 94 122


Heidi Guttorm Einarsen
Lágádusdoaimmaheaddji ja čálli
E-poasta: heidi@lagadus.org
Mob: +47 996 37 900


John Trygve Solbakk
Lágádusdoaimmaheaddji
E-poasta: jts@lagadus.org
Mob: +47 915 90 606 

Amund Johnskareng
Lágádusdoaimmaheaddji -
mánát ja nuorat

E-poasta: amund@lagadus.org
Mob: +47 416 79 491


Mihkku Solbakk
Lágádusdoaimmaheaddji ja
IT-ovddasvástideaddji
E-poasta: mihkku@lagadus.org
Mob: +47 911 14 569


Liv Tone Boine
Lágádusdoaimmaheaddji
E-poasta: livtone@lagadus.org
Mob: +47 911 80231


Odd Erik Solbakk
Rehketdoalli
E-poasta: odd.erik@lagadus.org
Mob: +47 411 43 967


Britt Hansen
Girjehábmejeaddi
E-poasta: britt@lagadus.org
Mob: +47 913 04 409
Marianne Solbakken
Girjevuovdi
E-poasta: marianne@lagadus.org
Mob: +47 415 435 76


Michèle Van Wonterghem
Giellabagadalli
E-poasta: mvw@lagadus.org
Mob: +47 904 07 345


Hans Petter Boyne
Giellabagadalli
E-poasta: hans.petter@lagadus.org
Mob: +47 950 07 951