ČálliidLágádusa birra     CL-Sámi academica     Oktavuohta    
  Gálvoseahkka lea guorus
 
JGS
Londen girjeriemuin goalmmát beaivve
 
Jts
London girjeriemuin nuppi beaivve
 
Jovnna G. Solbakk
London girjeriemuin vuosttas beaivve
 

Oktavuođa dieđut



ČálliidLágádus AS
Fitnodatgeaidnu 13
Postboks 140
N-9730 Kárášjohka

Org.nr: 997 009 460 MVA
|      Fanasgieddi
|      N-9845 Deatnu
|
Telefovdna:
E-poasttat
- Hálddahus:
- Vuovdinossodat:
+47 78 46 83 30

poasta@lagadus.org
vuovdin@lagadus.org
John Trygve Solbakk
Lágádushoavda
E-poasta: john.trygve@lagadus.org
Mob: +47 915 90 606


Svein Nordsletta
Doaimmahusjođiheaddji
E-poasta: svein@lagadus.org
Mob: +47 416 45751
Aage Solbakk
Lágádusdoaimmaheaddji ja čálli
E-poasta: aage@lagadus.org
Mob: +47 997 94 122


Heidi Guttorm Einarsen
Lágádusdoaimmaheaddji ja čálli
E-poasta: heidi@lagadus.org
Mob: +47 996 37 900


Harald Gaski
Lágádusdoaimmaheaddji - Sámi academica
E-poasta: harald@lagadus.org
Mob: +47 971 91 628


Amund Johnskareng
Lágádusdoaimmaheaddji -
mánát ja nuorat

E-poasta: amund@lagadus.org
Mob: +47 416 79 491


Mihkku Solbakk
Lágádusdoaimmaheaddji ja
IT-ovddasvástideaddji
E-poasta: mihkku@lagadus.org
Mob: +47 911 14 569


Jovnna Guttorm Solbakk
Márkanjođiheaddji
E-poasta: jovnna@lagadus.org
Mob: +47 952 74 156



Odd Erik Solbakk
Rehketdoalli
E-poasta: odd.erik@lagadus.org
Mob: +47 411 43 967


Liv Tone Boine
Lágádusdoaimmaheaddji
E-poasta: livtone@lagadus.org
Mob: +47 911 80231
Marianne Solbakken
Girjevuovdi
E-poasta: marianne@lagadus.org
Mob: +47 415 435 76