Om ForfatternesForlag CL-Sámi academica Samisk litteratursenter Kontakt
  Handlesekken er tom
 

Omtale av Galskapens farge
 

Vellykket bibliotekturné med romanen Elvesang
 

BOKLANSERING - Industrieventyr fra virkeligheten
 

Kontakt info



ČálliidLágádus AS
Fitnodatgeaidnu 13
Postboks 140
N-9730 Kárášjohka

Org.nr:
997 009 460 MVA

|      Fanasgieddi
|      N-9845 Deatnu
|
Telefon:

E-post
- Administrasjon:
- Salgsavdeling:
- Regnskap/Faktura:
 +47 78 46 83 30


 poasta@lagadus.org
 
vuovdin@lagadus.org
 regnskap@lagadus.org


Jovnna Guttorm Solbakk
Forlagssjef
E-post: jgs@lagadus.org
Mob: +47 95274156



Svein Nordsletta
Redaksjonssjef
E-post: svein@lagadus.org
Mob: +47 416 45751
Aage Solbakk
Forlagsredaktør og forfatter
E-post: aage@lagadus.org
Mob: +47 997 94 122


Heidi Guttorm Einarsen
Forlagsredaktør og forfatter
E-post: heidi@lagadus.org
Mob: +47 996 37 900


John Trygve Solbakk
Forlagsredaktør
E-post: jts@lagadus.org 
Mob: +47 915 90 606
Amund Johnskareng
Forlagsredaktør -  barn og ungdom
E-poasta: amund@lagadus.org
Mob: +47 416 79 491


Mihkku Solbakk
Forlagsredaktør og IT-ansvarlig
E-post: mihkku@lagadus.org
Mob: +47 911 14 569

Liv Tone Boine
Forlagsredaktør 
E-post: livtone@lagadus.org
Mob: +47 911 80231


Odd Erik Solbakk
Regnskapsfører
E-post: odd.erik@lagadus.org
Mob: +47 411 43 967


Britt Hansen
Bokdesigner
E-poasta: britt@lagadus.org
Mob: +47 913 04 409
Marianne Solbakken
Bokhandler
E-post: marianne@lagadus.org
Mob: +47 415 435 76


Michèle Van Wonterghem
Språkkonsulent
E-poasta: mvw@lagadus.org
Mob: +47 90407345


Hans Petter Boyne
Språkkonsulent
E-post: hans.petter@lagadus.org
Mob: +47 950 07 951